""
:

ניהול בתים משותפים

חברת "אב בית – חברה לניהול נכסים" מציעה לכם וועדי בתים ובעלי נכסים, דרך יעילה, חסכונית ומותאמת אישית לניהול בניינים משותפים, ללא כאב ראש מיותר. 

הזמן והמשאבים הדרושים כיום לניהול בתים משותפים (על כלל הדירות, המשפחות והצרכים השונים הנובעים מכך) מחייבים ידע מקצועי וניסיון שאין לכולם. לכן, מנהלי בתים משותפים רבים החליטו להעביר את המושכות לחברה מקצועית שתחסוך להם זמן יקר, לחצים מיותרים וכסף. כחברה המתמחה למעלה משני עשורים בניהול בנייני מגורים, יש לנו כמה חבילות מעניינות להציע לכם.

ניהול בתים משותפים 4 עקרונות המנחים את השירות שלנו:

  • השקיפות אצלנו היא ערך עליון – הניסיון הרב שלנו בתחום הנדל"ן וניהול הנכסים לימד אותנו עד כמה חשוב שאתם בעלי הנכסים ו\או וועדי הבית תדעו בדיוק מה קורה בבניין או בנכס, על מה אתם משלמים וכמה. לכן יצרנו מעטפת טכנולוגית וניהולית שתסייע לכם לקבל מידע בזמן, ליצור קשר ולקבל כל מידע שתצטרכו במהירות ויעילות.
  • זמן הוא כסף, בטח שלאורך זמן – כולנו יודעים שתיקונים, בדיקות ושאר שירותים הקשורים לניהול בתים יכולים להיות מאוד יקרים ולא משתלמים לאורך זמן. לכן, אנחנו עושים את המירב כדי לאפשר ללקוחותינו חיסכון כספי לאורך זמן.
  • מעמידים לרשותכם מנהלים מקצועיים – לקוחותינו נהנים מליווי אישי ע"י מנהלי נכסים מקצועיים ואדיבים. השילוב בין מעטפת השירות בחבילות השונות שלנו, לבין המענה והליווי האישי, נועד בראש ובראשונה כדי להעניק לכם ראש שקט בכל הנוגע לניהול הנכס ובכלל
  • שילוב יועצים ובעלי מקצוע  – לצד מנהלי הנכסים שלנו, אנחנו מקפידים להתייעץ ולשלב אנשי מקצוע במידת הצורך – העיקר לתת לכם שירות מעולה.

יש לכם ראש שקט
בשונה מגישות אחרות שאולי נתקלתם בהם אצל אנשי מקצוע וכד', אנחנו ב"אב בית" מאמינים כי תפקידנו הוא לא "למרוח" אתכם, אלא לסייע לכם בניהול הבניין וכאמור – לפתור לכם בעיות בצורה הטובה ביותר, כמו שרק אנחנו יודעים לעשות. הגישה הזו באה לידי ביטוי בכל חלק של השירות שלנו.

אנו מזמינים אתכם לבחור את חבילת השירות המתאימה לכם ביותר, וליהנות מכל מה שאנחנו באב-בית מציעים לכם

בתים משותפים יכולים להיות חוויה של קהילה ושל איכות חיים אם מנהלים אותם בסטנדרטים גבוהים, בשילוב אמינות ומקצוענות. קבוצת אב-בית אמויאל אחזקות החלה פעילותה בשנת 2006, ומאז עושה בדיוק את זה: מביאה חוויה ברמה אחרת לדיירי הבתים המשותפים בתל-אביב ומרכז גוש-דן. כבר למעלה מ- 20 שנה מספקת החברה שירותי ניהול לבתים משותפים ולנכסים פרטיים ועסקיים, תוך דגש על איכות השירות, הזמינות והאמינות של עובדיה וספקיה.

אווירת המגורים של גוש-דן טמונה בשילוב שבין חדש וישן. מצד אחד מגדלים נוצצים המלאים במערכות מורכבות, חדר כושר, בריכה וחניונים תת-קרקעיים; ומצד שני העיר הלבנה והחצרות העתיקות שמביאות איתן קסם נוסטלגי, אבל גם לא מעט בעיות תחזוקה ותשתיות מיושנות. לכן דרושה התאמה אישית של שירותי חברת הניהול לכל בניין ובניין, בהתאם לצרכי הניהול והתחזוקה הנדרשים לו.

תחזוקת בתים משותפים מחייבת מומחיות, ידע וניסיון. הליווי הצמוד והשוטף של אב-בית משמר ומטפח מבנים, מעניק סביבת מגורים נקייה כמו שעוד לא הכרתם ומקפיד על אותה חוויית מגורים קהילתית. בזכות היכרות מעמיקה עם תחום הבתים המשותפים והתשוקה לתת ללקוחותיה איכות חיים גבוהה, אב-בית היא השקט הנפשי שלכם בכל הקשור לבניין.

אז איך זה עובד?

שירותי ניקיון וגינון על ידי צוותים מנוסים

מנהל בניין צמוד

ייעוץ וליווי מקצועי בתחום ביטוח המבנה המשותף

חסכון בהוצאות חשמל

טיפול מונע ותיקוני תקלות בהתאם לצורך

ניהול פרויקטים מורכבים

תחזוקה וטיפולים תקופתיים למערכות חיוניות

הקפדה על בטיחות בעבודה

אבחון וניתוח תקציב מתאים לוועד הבית

נגישות ושקיפות מוחלטת על דו"ח הכנסות והוצאות המנוהל על ידינו באופן ממוחשב

אחזקת המבנה לפי תוכנית אחזקה שנתית מותאמת

ניהול ועד בית

חברות ניהול ועד בית מטפלות באופן שוטף בשטחי הבניין ובמערכותיו. כל אחת חותמת על הסכם ניהול מסודר עם בעלי הנכסים, מנהליהם או וועדי הבית המשותף לטיפול בכל מה שקשור לתחזוקת ואחזקת הבית.

מגדלי מגורים

קבוצת אב בית אמויאל אחזקות בע"מ מתמחה בניהול ואחזקת בתי מגורים רבי קומות (10-20 קומות) ומגדלים גבוהים (21 קומות ומעלה), הדורשים ניהול מורכב ומקצועי בהתאם להיקף השירותים הנדרשים לבניין.

חברת אחזקה לבניין

חברת אחזקה לבניין מטפלת בכל הנושאים הקשורים לניהול הבית המשותף. המבנה יכול להיות מגדל מגורים פרטי, בניין משרדים, מרכז מסחרי וכדומה.

 

למה כדאי לבחור בועד בית חיצוני?

    ניהול ועד בית היא עבודה שדורשת הרבה השקעה, מסירות, אמינות, זמן ויכולת ניהול ותפעול נכון של הבניין. תפקיד הוועד הוא חשוב ואפילו קריטי לתקינות התנהלות הבניין. קשה לדמיין את חיינו ללא...

הדברים שאתם חייבים לבדוק לפני סגירת חוזה עם חברת ניהול בניינים

כחלק מההתפתחות העירונית המואצת של העשורים האחרונים, ניתן לזהות בתים משותפים ההולכים ומתרחבים, וכתוצאה מכך, נעשים מורכבים יותר לניהול. כיום, חברת ניהול ואחזקה חיצונית הינה כלי הכרחי ונפוץ בבנייני...

תקנון בתים משותפים

מהו התקנון? תקנון הבית המשותף מגדיר את הזכויות והחובות של כל דייר ובעל דירה בבניין משותף. הדיירים בבניין משותף הם שותפים בבעלותם על הבניין ולצורך התנהלות תקינה נקבע תקנון בתים משותפים אחיד. במקרים בהם קיים סכסוך בין השכנים והם אינם מצליחים להגיע לעמק השווה ניתן לפנות אל המפקח על הבתים המשותפים לגישור והכרעה בסכסוך. במידה

מה אתם חייבים לבדוק לפני שסוגרים עם חברת ניהול?

ההתפתחות העירונית המואצת של העשורים האחרונים גרמה לבתים המשותפים לגדול ולהתרחב וכתוצאה מכך גם להיעשות מורכבים יותר לניהול. אם בעבר ועד הבית היה מורכב משכנים שהתנדבו לקחת על עצמם את ניהול הנכס, הרי...

כך חברת ניהול בתים תעשה לכם חיים קלים

חברת ניהול בתים מסייעת לאתר את הפתרונות הטובים והמשתלמים ביותר עבור כל תקלה שצצה, לחסוך בעלויות החשמל ולדאוג לשלמות ולתקינות של הנכס.

המדריך לניהול ועד בית בימי קורונה

ניהול ועד בית טומן בחובו משימות רבות, שהופכות קשות ומורכבות יותר בימי הקורונה; מאסיפת ועד בית, תשלומי מיסים, ניקיון החלל הציבורי ועד לשכן החולה בקורונה. אלו הדברים שחשוב לוודא שיש לבניינכם בזמן המגפה.

ועד בית חיצוני? כל התשובות

ועד בית חיצוני הוא ארגון המתמחה בעולם ניהול הבניינים ממקור ראשון, ויודע למפות היטב את הצרכים השונים של כל בניין ובניין היטב בזכות שנים של ניסיון. ועד בית חיצוני מסייע לתווך בין דיירי הבניין למוסדות...

למה חברת ניהול נכסים?

חברת ניהול נכסים מתמחה בכל המתקשר לתפעול ותחזוקה של נכס, פרטי או מסחרי, ומסייעת להוציא לפועל כל ביקורת, שיפוץ או תיקון במהירות וביעילות – תוך התחשבות בצורכי בעל הדירה והשוכרים כאחד.

תשלומי ועד הבית – מה הם כוללים

מה כולל תשלום ועד בית? התשלום אשר משלמים בעבור דמי ועד הבית מיועד לכיסוי הוצאות אחזקת הבניין והרכוש המשותף של הדיירים. דיירי הבניין רשאים להחליט כיצד להוציא את הכספים ומה יהיה גובה התשלום. ברוב הבניינים כוללים תשלומי ועד הבית כיסוי להוצאות ניקוי חדר המדרגות ושטחי הבניין, כיסוי הוצאות גינון, תשלום חשבונות חשמל ומים והוצאות על

כך תתמודדו עם ועד בית לא מתפקד

לא, זאת לא תופעה נדירה וכן, דיירים רבים המתגוררים בבתים משותפים יעידו שחוו את זה על בשרם. אך הטיפול בבעיה דורש בהכרח יוזמה של הדיירים – יוזמה שלוקחת זמן, ולעיתים גם כסף. נוסף על כך, פעמים רבות הדיירים נשארים חסרי אונים בהיעדר פתרונות חלופיים. אז מה עושים כשועד הבית לא מתפקד? ריכזנו לכם את כל מה שכל דייר בבניין חייב לדעת.

מוקד 24/7

המוקד של אב-בית נותן מענה אנושי זמין 24/7 לכל פנייה, ומספק פתרון מיידי ומקצועי לכל קריאת שירות באמצעות עובדי החברה בלבד (לא מוקד חיצוני). תוכלו לפתוח קריאה בטלפון, דרך האתר או באמצעות מערכת לקוחות ייחודית. אנחנו מתחייבים לטפל בפניות ביעילות ובמהירות.