ניהול בניין, גדול כקטן, הוא סיפור שלעולם לא נגמר: מתחזוקה וטיפול בתקלות משתנות ועד לגביית דמי הוועד, משימות תמיד יש והזמן לוקה בחסר. אב-בית חברת ניהול הינה חברה מקצועית וותיקה, שעוזרת לעשות סדר בבלאגן ופעמים רבות גם חוסכת הרבה מאוד כסף לדייריה לטווח הארוך.

 

אין ספק שניהול ותחזוק בניין מגורים היא עבודה לכל דבר אשר מצריכה תשומת לב וערנות רבה: התחזוקה והשיפוץ השוטפים של המבנה, גביית דמי הוועד בזמן, תחזוקת המעליות, הגינה והחללים המשותפים של דיירי הבניין, אלו הן רק חלק קטן מהמשימות שיש להקפיד עליהן דרך קבע.

ניהול אדיש או אי-יכולת לטפל במבנה כיאות עשויים להוביל להתפתחות של נזקים משמעותיים, שבטווח הארוך עולים הרבה מאוד זמן וכסף ופוגעים בשביעות הרצון ואיכות חייהם של דיירי הבניין. במצבים כאלו חברות ניהול נכסים נכנסות לתמונה, מסייעות לספק פתרונות נכונים לכל תקלה ואף להשגיח על צורכי הבניין בשבע עיניים, כדי להבטיח שכל בעיה באה על פתרונה בזמן וכי דיירי הבניין יכולים ללכת לישון בשלווה מידי לילה.

 

 

מהי חברת ניהול בית משותף

 

חברת ניהול בית משותף היא חברה שכל המטרה שלה היא לפקח על המבנה מכל כיוון, ולוודא שהוא שומר על תקינותו ועל נראותו ההולמת בכל יום בשנה.

החברה מקפידה על תחזוקת הנכס וניקיונו, מפקחת על שיפוצים ומסייעת להשיג את האישורים המתאימים לקיום של שיפוץ, תמ”א 38 או הרחבה במידת הצורך.

במקרה וצצה תקלה, חברת ניהול בית משותף שולחת איש מקצוע לטפל בה במהירות הבזק, בכדי למנוע החמרה בעתיד ולשמור על שביעות רצון הדיירים. בין אם התקלה מתרחשת בשבת או בשעות הקטנות של הלילה, החברה תמיד עומדת לשירותכם מתוך שאיפה לשמור על רווחת הדיירים לכל אורך הדרך, ולחסוך עלויות רבות בטווח הארוך.

אב-בית חברת ניהול אף מסייעת לספק פתרונות להוזלת עלויות החשמל של המבנה ולבסס מערך תקציב מסודר לוועד הבית, המאפשר לתכנן מראש כיצד להשקיע את הכספים כך שיתרמו למקסימום רווח במינימום הוצאה.

 

 

למי מתאימה חברת ניהול בית משותף?

 

חברת ניהול בית משותף מומלצת לכל מבנה מרובה דיירים באשר הוא. ככל שמספר הדיירים גבוה יותר, כך כדאי לפנות אל חברת ניהול שיודעת כיצד להתמודד עם ניהול ותחזוקה של מערכת כה מורכבת, וכל זאת בדגש על חיסכון, תוך סיפוק של פתרונות איכותיים שמוסכמים על דיירי הבניין ומותאמים לצורכיהם.

 

 

אב-בית חברת ניהול

 

חברת הניהול אב-בית מנהלת נכסים ובתים משותפים מזה למעלה מ- 13 שנים, וגאה לספק לכל מבנה את מלוא תשומת הלב במטרה ליישם פתרונות מתאימים בזמן ולשמור על טיב הבתים עם השנים.

חברת הניהול מסייעת לשמור על המבנה בשיאו 24/7, ללא כאבי ראש ותוך מניעה של חיכוכים בין הדיירים או הוועד. פעמים רבות, רוב ההתנהלות מול החברה מתבצעת באופן דיגיטלי בדגש על זמן תגובה מהיר במיוחד, כך שחוויית המשתמש מאוד נוחה ומכוונת לשביעות רצון מלאה.

כדי להביא לניהול אופטימלי של המבנה, אב-בית עורכת אבחון מדויק של תקציב הוועד של הבניין, ובונה תוכנית פעילות מסודרת המציגה את אופן המימון של כל הצרכים השוטפים של הבניין, יחד עם היתרה הנותרת לנזקים שצצים דרך קבע ולמניעת “ימים גשומים”.

החברה מקפידה על מלוא צורכי האחזקה והלוגיסטיקה של הבניין, וברשותה מערכת נוחה לתפעול המאפשרת לקבל מענה מהיר ונוח לכל תקלה או בעיה במהירות וביעילות. החברה חורטת על דגלה לספק את צרכי הדיירים 24/7, ובזכות זאת ניתן להרגיש בנוח לפנות אל החברה עם כל שאלה בכל שעה.

 

 

מחפשים חברה לניהול נכסים שתעשה לכם חיים קלים? מוזמנים ליצור קשר בטופס או במייל הבא: office@av-bait.co.il