""
:

ניהול ואחזקת דירות ונכסים

גרים רחוק מהנכס שבבעלותכם? חיפוש השוכרים וההתעסקות עם תחזוקת הדירה גובה מכם מחיר יקר? יש לנו שירות שיכול לעניין אתכם – ניהול ואחזקת דירות ונכסים שיאפשר לכם כבעלים להמשיך ולדאוג לנכס גם מרחוק, עם מגוון שירותים מותאמים וצוות מקצועי של "אב-בית" שעומד לשירותכם 

 

מהו בעצם שירות ניהול נכס? 

שירות ניהול נכס מיועד לסייע לבעלי דירות\נכסים, לרבות דירות באכלוס וכאלה שלא באכלוס, שמעוניינים לחסוך מעצמם את כאב הראש הנוסע לתחזוקת הנכס הכוללת. השירות כולל ניהול קשר עם שוכרים, שיפוצים וסיורים בנכסים שכרגע לא באכלוס, שיפוצים ואף איתור שוכרים. 

 

האחריות עלינו
למרות שבימינו החזקת דירה להשקעה או החזקת נכס כלשהו המיועד להשכרה נחשב למאוד מניב, אין ספק כי הצרכים השונים סביב החזקת הנכס, החל מאחריות לתיקונים ושיפוצים ועד לאיתור שוכרים יכול לגבות משאבים רבים, ולעיתים אף להרגיש כ"עבודה" נוספת ומתישה. לכן, החלטנו לנצל את המומחיות שלנו בתחום ניהול הנכסים והתחזוקה ולהציע גם לבעלי נכסים פרטיים ועסקיים כאחד, שירות יעיל ומקצועי של ניהול נכס. 

 

ניהול תקלות מול הדייר ללא צורך בהתערבות בעלי הדירה
אחד היתרונות הגדולים בעבודה איתנו הוא היכולת ליצור הסכם של בנק שעות. כל מה שאתם מעלים על דעתכם כבעיה או אתגר בניהול הנכס שלכם, אנחנו עושים במקומכם מניהול פגישת החלפת דיירים בנכס ובקרה על עמידה בהחזרת הנכס בהתאם להתחייבות ההסכם, דרך תשלומים לראשיות ועד להכנת הדירה לכניסה של דיירים אחרים, השתתפות בישיבות בעלי דירות וייצוג הבעלים ועוד.

כל שירותי ההנדימן וטיפול בתקלות מחויבים לפי זמן עבודה נטו וחלקי חילוף בלבד!

כל התיקונים מתועדים עבורכם במערכת ניהול חכמה ושקופה ולאורך זמן, המאפשרת לכם לחסוך עלויות גבוהות ולראות את כל הנתונים לנגד עיניכם בכל עת. המערכת שקופה לחלוטין, נותנת מענה אנושי ומקצועי ומספקת לכם זמינות מידית לפתרון מקיף. היא נוחה ויעילה גם לבעל הדירה וגם לדייר, לא מצריכה מכם התעסקות עם ספקים והצעות מחיר, ובסוף אתם ומשלמים ה-כ-ל בחשבונית אחת. תענוג, לא?!

מוקד 24/7

המוקד של אב-בית נותן מענה אנושי זמין 24/7 לכל פנייה, ומספק פתרון מיידי ומקצועי לכל קריאת שירות באמצעות עובדי החברה בלבד (לא מוקד חיצוני). תוכלו לפתוח קריאה בטלפון, דרך האתר או באמצעות מערכת לקוחות ייחודית. אנחנו מתחייבים לטפל בפניות ביעילות ובמהירות.

אז איך זה עובד?

 

  • כל המידע זמין, גם בדיגיטל כל בעלי הדירות\הנכסים שלנו מקבלים גישה לאזור אישי באתר, בו ניתן לפתוח קריאות ולעקוב אחר הטיפול\ביצוע. בנוסף, אנחנו יודעים לתת מענה גם על ידי אנשי השטח המעולים שלנו, כך שגם אם אתם רחוקים מהנכס, אנחנו דואגים לפקח ולתת לכם את המידע באופן שקוף ואמין. 
  • יודעים על מה משלמים לצד נושא השקיפות, בנינו מחירון גמיש בהתאם לשירות שתבחרו, שעות עבודות התחזוקה ושאר פרמטרים שיסייעו לכם לבחור את השירות המותאם ביותר לנכס שלכם גם מבחינה תקציבית. 

בטיחות "אב-בית" מחויבת לשמירה על בטיחות הן עבורכם והן עבור השוכרים. אנחנו מקפידים על בטיחות ועמידה בחוק בכל סוגי השירותים שאנחנו מעניקים, החל מתיקונים פשוטים ושוטפים ועד שיפוצים מורכבים. אנחנו עובדים עם מגוון אנשי מקצוע אמינים ומפקחים על ביצוע העבודות. 

שירות משתלם לטווח הרחוק 

היתרון הגדול ביותר של השירות שלנו הוא החיסכון והראש השקט שתקבלו לטווח הקרוב כמובן, ובעיקר לטווח הרחוק. דאגנו עבורכם לחבילות שירות מותאמות שנועדו כמובן כדי להעניק לכם את השירות האיכותי ביותר. אנחנו עושים הכל כדי שלקוחותינו יוכלו לדעת שהנכס מנוהל ומטופל כראוי, גם אם אתם גרים בחו"ל או במרחק רב מהנכס. 

                       פנו אלינו לקבל מידע נוסף אודות מעטפת השירות של אב-בית