ועד בית חיצוני הוא ארגון המתמחה בעולם ניהול הבניינים ממקור ראשון, ויודע למפות היטב את הצרכים השונים של כל בניין ובניין היטב בזכות שנים של ניסיון.

 

ועד בית חיצוני מסייע לתווך בין דיירי הבניין למוסדות המדינה השונים, אנשי התחזוקה והתפעול ואף התיקון והשיפוץ במקרה הצורך. במקרה של תקלה בהולה, כל שעל הדיירים לעשות הוא לדווח עליה לוועד הבית החיצוני, ולקבל פתרון מהיר ונכון יותר לבעיה ללא דאגות.

 

תחומי האחריות של ועד בית חיצוני

כאשר דיירי הבניין בוחרים בוועד בית חיצוני שהוא מהימן ובעל ותק בתחום, הם מטילים עליו את כל הסמכויות והחובות שהיו מוטלות על הוועד הפנימי בבניין.

 

סמכויות וחובות אלו כוללות בין היתר את התחזוקה הקבועה של הבניין: הניקיון, הגינון, הצביעה, עריכת ביקורת למעלית ועוד. על ועד הבית החיצוני להקפיד ולשמור על הנראות והאיכות של המבנה מידי שנה בשנה, וזאת תוך שמירה על תקשורת מלאה ושקופה מול דיירי הבניין.

 

במידה והבניין עובר שיפוץ, פינוי בינוי או תמ”א 38, חברת הוועד החיצוני מתנהלת מול מוסדות המדינה והגורמים השונים, ומסייעת להביא לביצוע של תהליך חלק שנוח לכל הצדדים, ובו כולם מודעים למתרחש שלב אחר שלב.

 

כאשר מתעוררת תקלה בנכס, כל שעל הדיירים לעשות הוא לדווח על התקלה באמצעות אפליקציה ייעודית, והוועד החיצוני כבר דואג לכל השאר. החברה מאתרת את אנשי המקצועי הטובים, האמינים והמשתלמים ביותר עבור העבודה ומפקחת על אופן הביצוע של התהליך מראשיתו ועד סופו.

 

יתרונותיו של ועד בית חיצוני

ועד בית חיצוני הוא כשמו כן הוא – ארגון מנוסה וחיצוני, שבזכות זאת מציע שפע של יתרונות לדיירי הבניין.

ועד שמבין עניין – חברת ועד בית חיצוני מכירה את עולם הנדל”ן והבניין מכל כיוון, ויודעת כיצד לנהל תהליכי שיפוץ, תמ”א 38, בניית מעליות ותיקונים שונים במהירות וביעילות, תוך שמירה על התקציב וקבלת התוצאה הרצויה בסיום של כל פרויקט. במידה והדיירים חשים כי נעשה עוול בנושא מסוים, כל שיש לעשות הוא להודיע לחברת הניהול, והיא כבר תעביר את הביקורת דרך הערוצים המתאימים, לתקן ולפצות עליה.

ועד חסכני – מאחר והוועד החיצוני עובד עם אנשי מקצוע כמו אינסטלטורים, חשמלאים, עורכי דין וגורמי מדינה דרך קבע, הוא יודע כיצד להביא לפתרונות המשתלמים ביותר בכל מקרה של תקלה או בעיה, ועל ידי כך לחסוך לדיירי הבניין הרבה מאוד כסף בטווח הארוך.

ועד ממוקד ומחושב – מאחר ותפקידו העיקרי של ועד הבית החיצוני הוא לנהל את המתרחש מבחינה תפעולית, פיננסית, אסתטית, לוגיסטית וחוקית, כל דייר ודייר יכול לישון טוב בלילה בידיעה כי הבניין מתנהל כיאות ובשבע עיניים. ועד הבית החיצוני מכיר היטב את אופן ההתנהלות הנכון של כל מבנה, פרטי או מסחרי, ומכין תקציב המותאם לצרכיו הכולל מחשבה על עתיד המבנה והכנה של קרן לימים גשומים אשר המסייעים לשמור על התקציב בעינו שנה אחר שנה.

ועד נייטרלי – בבניינים גדולים ומרובי דיירים, מן ההיגיון שלעיתים יתעוררו מחלוקות וסכסוכים, שלא בהכרח פשוט לפתור ללא גורם מגשר ומקצועי. חברה של ועד בית חיצוני מבינה היטב מהי האפשרות הטובה ביותר עבור הבניין, מתוך ניסיון מרובה שנים והבנה מעמיקה בתחום. על ידי כך, כל מחלוקת המובאת מול ועד הבית החיצוני זוכה לפתרון איכותי והוגן, המושתת על עובדות בשטח.

ועד בית חיצוני הוא ארגון המסייע להפוך את חייהם של הדיירים לפשוטים יותר, בכך שהוא לוקח על עצמו את כל תחומי האחריות והסמכות בבניין, ומספק להם פתרונות מבוססי מקצועיות, ידע וניסיון בתחום בכל מקרה של תקלה או בעיה.

 

מחפשים חברה לניהול בתים משותפים שתעשה לכם חיים קלים? מוזמנים ליצור קשר בטופס או במייל הבא: office@av-bait.co.il