ניהול ואחזקת בתים משותפים

בתים משותפים יכולים להיות חוויה של קהילה ושל איכות חיים אם מנהלים אותם בסטנדרטים גבוהים, בשילוב אמינות ומקצוענות. קבוצת אב-בית אמויאל אחזקות החלה פעילותה בשנת 2006, ומאז עושה בדיוק את זה: מביאה חוויה ברמה אחרת לדיירי הבתים המשותפים בתל-אביב ומרכז גוש-דן. כבר למעלה מ- 13 שנה מספקת החברה שירותי ניהול לבתים משותפים ולנכסים פרטיים ועסקיים, תוך דגש על איכות השירות, הזמינות והאמינות של עובדיה וספקיה.

אווירת המגורים של גוש-דן טמונה בשילוב שבין חדש וישן. מצד אחד מגדלים נוצצים המלאים במערכות מורכבות, חדר כושר, בריכה וחניונים תת-קרקעיים; ומצד שני העיר הלבנה והחצרות העתיקות שמביאות איתן קסם נוסטלגי, אבל גם לא מעט בעיות תחזוקה ותשתיות מיושנות. לכן דרושה התאמה אישית של שירותי חברת הניהול לכל בניין ובניין, בהתאם לצרכי הניהול והתחזוקה הנדרשים לו.

תחזוקת בתים משותפים מחייבת מומחיות, ידע וניסיון. הליווי הצמוד והשוטף של אב-בית משמר ומטפח מבנים, מעניק סביבת מגורים נקייה כמו שעוד לא הכרתם ומקפיד על אותה חוויית מגורים קהילתית. בזכות היכרות מעמיקה עם תחום הבתים המשותפים והתשוקה לתת ללקוחותיה איכות חיים גבוהה, אב-בית היא השקט הנפשי שלכם בכל הקשור לבניין.

אז איך זה עובד?

שירותי ניקיון וגינון על ידי צוותים מנוסים

מנהל בניין צמוד

ייעוץ וליווי מקצועי בתחום ביטוח המבנה המשותף

חסכון בהוצאות חשמל

טיפול מונע ותיקוני תקלות בהתאם לצורך

ניהול פרויקטים מורכבים

תחזוקה וטיפולים תקופתיים למערכות חיוניות

הקפדה על בטיחות בעבודה

אבחון וניתוח תקציב מתאים לוועד הבית

נגישות ושקיפות מוחלטת על דו”ח הכנסות והוצאות המנוהל על ידינו באופן ממוחשב

אחזקת המבנה לפי תוכנית אחזקה שנתית מותאמת

מוקד 24/7

המוקד של אב-בית נותן מענה אנושי זמין 24/7 לכל פנייה, ומספק פתרון מיידי ומקצועי לכל קריאת שירות באמצעות עובדי החברה בלבד (לא מוקד חיצוני). תוכלו לפתוח קריאה בטלפון, דרך האתר או באמצעות מערכת לקוחות ייחודית. אנחנו מתחייבים לטפל בפניות ביעילות ובמהירות.