שירות ואחזקת דירות

משכירים דירה בבעלותכם והייתם רוצים שיהיה לכם חבר מקצוען שתמיד אומר לכם בדיוק מה קורה בנכס שלכם ומאפשר לכם לקבל החלטות בדרך היעילה ביותר בלי לדבר יותר מדי עם השוכר? או שאולי אתם שואלים את עצמכם כיצד אפשר לקבל שירותים על ידי איש מקצוע אמין ויסודי כדי לפתור תקלות מורכבות בזמני תגובה מהירים?

הכירו את שירות 360 של אב-בית לבעלי דירות

אנחנו יודעים שטיפול בתקלות קטנות כגדולות בנכס שלכם יכול להיות כאב ראש אחד גדול, ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. במיוחד בשבילכם יש לנו פתרון מקיף ושקוף שנותן לכם מענה יעיל לניהול הנכס שלכם ולחסכון משמעותי בהוצאות: תשלום לפי זמן עבודה נטו! אין צורך יותר להסתובב בין אתרי האינטרנט או לבקש עזרה מחברים למציאת הנדימן איכותי ואמין, וגם לא צריך לחכות להם כל כך הרבה זמן.

אז איך קורה הקסם הזה שמאפשר לכם לנהל תיקון תקלות בדירה בקלות ויעילות, לחפש בעלי מקצוע אמינים ולספק לדיירים מענה מידי? לאב-בית יש מערכת ניהול חדשנית וחכמה, המאפשרת לכם שליטה על הוצאות שוטפות בנכס וגם מערכת אנושית מנוסה ומגוונת המספקת שירותי הנדימן ובעלי מקצוע לפי דרישה. אב-בית עושה את החיים הרבה יותר קלים ונותנת לכם שקט כאשר אתם נדרשים לספק מענה לדייר שלכם במקרה של טיפול בתקלות או שדרוג הנכס.

אז איך זה עובד?

הדייר פותח קריאת שירות, ובמידה ואתם לקוחות שלנו, אנחנו יוצאים לנכס שלכם באישורכם כדי לטפל בתקלה מיד, או שנספק לכם את האינפורמציה החיונית מהשטח ונציע את הפיתרון היעיל ביותר לטיפול בתקלה.

עובדי אב-בית המנוסים יטפלו עבורכם באחזקת הדירה, הרכבה ותיקון גופי תאורה ונקודות חשמל, מנעולים, חלונות, החלפת כלים סניטריים ותיקוני אינסטלציה, הרכבת ריהוט, תליית מדפים ותמונות, מראות, וילונות, התקנת TV ועוד.

כל שירותי ההנדימן וטיפול בתקלות מחויבים לפי זמן עבודה נטו וחלקי חילוף בלבד!

כל התיקונים מתועדים עבורכם במערכת ניהול חכמה ושקופה ולאורך זמן, המאפשרת לכם לחסוך עלויות גבוהות ולראות את כל הנתונים לנגד עיניכם בכל עת. המערכת שקופה לחלוטין, נותנת מענה אנושי ומקצועי ומספקת לכם זמינות מידית לפתרון מקיף. היא נוחה ויעילה גם לבעל הדירה וגם לדייר, לא מצריכה מכם התעסקות עם ספקים והצעות מחיר, ובסוף אתם ומשלמים ה-כ-ל בחשבונית אחת. תענוג, לא?!

אתם בעלי מקצוע או הנדימנים מקצועיים שאוהבים לתת שירות מעולה עם חיוך? לחצו כאן כדי להצטרך לנבחרת המנצחת של אב בית

אנחנו מנחשים שגם אתם רוצים להיות בעלי דירה שלווים ומרוצים. צרו איתנו קשר עוד היום, ונספר לכם על שירותי ניהול ואחזקת הנכסים שלנו

מוקד 24/7

המוקד של אב-בית נותן מענה אנושי זמין 24/7 לכל פנייה, ומספק פתרון מיידי ומקצועי לכל קריאת שירות באמצעות עובדי החברה בלבד (לא מוקד חיצוני). תוכלו לפתוח קריאה בטלפון, דרך האתר או באמצעות מערכת לקוחות ייחודית. אנחנו מתחייבים לטפל בפניות ביעילות ובמהירות.