""
:

דרושים

טופס יצירת קשר - דרושים

אזור עבודה

דרושים

אם אתם אנשי מקצוע מנוסים מתחומי התחזוקה, השיפוץ או העיצוב – אולי מקומכם איתנו בחברת "אב-בית" – כחברה ותיקה בתחום ניהול הנכסים, אנו מעניקים ללקוחות רבים באזור ת"א והמרכז שירותי תחזוקה, שיפוץ וניהול פרויקטים ומוציאים קריאות רבות לשירות באופן יומיומי!  

 

קצת עלינו
חברתנו הינה חברה ותיקה ומוכרת לניהול נכסים באזור ת"א והמרכז בכלל. אנחנו מעניקים ללקוחות שירותים רבים בתחום ניהול הנכסים, כמו: תיקונים, שיפוצים, אחזקה שוטפת, טכנאים ועוד. בנוסף, אנחנו עובדים עם מגוון גדול של לקוחות ובעלי נכסים, מנהלים פרויקטים במגוון סדרי גודל ומעניקים ללקוחותינו שירות ארוך טווח, החל משירות לדירות פרטיות ועד לבנייני מגורים, בנייני עסקים ועוד. 


עם מי אנחנו עובדים: ספקים מקצועיים, זמינים ובעלי ראש גדול, שיודעים להתמודד עם אתגרים ומשאירים חווית לקוח לא פחות ממצוינת. אם אתם כאלה ורוצים להצטרף למשפחה שלנו, נשמח להשארת פרטים.

 

לפחות 5 סיבות טובות לעבוד איתנו  

  1. מגוון רחב של עבודות היות ואנחנו עובדים עם לקוחות רבים, יש לנו הצעות רבות וקריאות שירות על בסיס יומיומי. הקריאות נשלחות אל אנשי המקצוע שעובדים איתנו באופן מסודר ברור ונוח.
  2. עבודה לטווח הארוך אנחנו נותנים שירותים ללקוחותינו לאורך השנה כולה, בדגש על לקוחות קבועים, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כאחד. בחלק ניכר מתחומי העיסוק שלנו, תהיו בטוחים שיש לנו קריאות שירות יציבות לאורך זמן. 
  3. עבודה לפי אזור מוגדר, או כמה אזורים מעוניינים לעבוד באזור אחד בלבד? מעוניינים לעבוד בכמה אזורים? תוכלו לבחור מראש את האזורים בהם תרצו לעבוד ונשלח לכם קריאות בהתאם. 
  4. אמינות ובטיחות מעל הכל כפי שחשוב לנו לשמור על בטיחות ואמינות ביחסים עם לקוחותינו, כך גם מול העובדים ונותני השירותים שלנו. 
  5. עובדים רק עם אנשי מקצוע מעולים הוותק שלנו בתחום והמוניטין של חברת "אב-בית" נובעים בין היתר, מהעובדה שאנחנו בוחרים את אנשי המקצוע שלנו בקפידה. אנחנו מחפשים רק אנשי מקצוע שעומדים בסטנדרטים שלנו על מנת להעניק ללקוחות את השירות האיכותי ביותר.

 

איך אפשר לעבוד איתנו? 

כל הנותר לכם הוא למלא טופס הצטרפות בהתאם לתחום בו תהיו מעוניינים לעבוד ונשמח לחזור אליכם לבדיקת התאמה. כמו כן, ניתן ליצור איתנו קשר בכל עת לגבי בירורים נוספים. 

 

השאירו פרטים באחד מטפסי ההצטרפות בעמוד>>>